LED Verandaspot Set, 10x3W, 3000K, IP65, Dimbaar, Inclusief Trafo
LumentionArt.nr: 927-386510-830
1 / 10
Op voorraad
- Bedrijven beoordelen ons met 4,8/5
- Veilig winkelen
- Gratis lichtadvies van onze lichtexperts
- Tot 7 jaar fabrieksgarantie
Gratis verzending v.a. €501-2 werkdagen levertijd14 dagen retour
Specificaties
| Wattage | 10x3W |
|---|---|
| Lumen | 200 |
| LED Type | SMD LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI (Kleurweergave) | ≥80 |
| Stralingshoek | 36° |
| Lamp type | RF set |
| Levensduur | 25000 uur |
Alle specificaties
Algemene Eigenschappen
| Wattage | 10x3W |
|---|---|
| Lumen | 200 |
| LED Type | SMD LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI (Kleurweergave) | ≥80 |
| Stralingshoek | 36° |
| Lamp type | RF set |
| Levensduur | 25000 uur |
Dimmen & Connectiviteit
| Dimbaar | Ja |
|---|---|
| Auto | Ja |
| Direct | Ja |
Installatie & Montage
| Inbouw | Ja |
|---|---|
| Boorgat | Ø28 mm |
Afmetingen
| Lengte | 36 mm |
|---|---|
| Breedte | 36 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Afmeting doos | 375 x 314 x 288 mm |
| Afmeting omdoos | 375 x 314 x 288 mm |
| Aantal per doos | 6 |
| Aantal per omdoos | 6 |
| Doos gewicht bruto | 10.7 |
| Doos gewicht netto | 9 |
| Omdoos gewicht bruto | 10.7 |
| Omdoos gewicht netto | 9 |
Elektrische Specificaties
| Voltage | 220240V |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Max. vermogen | 30W |
Bescherming & Veiligheid
| IP-waarde | IP20 |
|---|
Bediening & Sensoren
| Bediening | Afstandsbediening |
|---|
Product Informatie
| Uitvoering | Set |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Behuizing kleur | Zilver |
Overig
| Gewicht | 1.5 |
|---|
Productinformatie
| Artikelnummer | 927-386510-830 |
|---|---|
| EAN | 8720256655626 |
| Gewicht | 1500 gram |
| Merk | Lumention |
| Categorie | LED Spots |
Gerelateerde producten
Bekijk meer
LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Geborsteld Aluminium
Art.nr: A702
Lumention
Op voorraad

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Mat Zwart
Art.nr: A703
Lumention
Op voorraad

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Wit
Art.nr: A701
Lumention
Op voorraad

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Wit
Art.nr: A951
Lumention
Op voorraad









