LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Vierkant, IP20, Mat Zwart
LumentionArt.nr: 408-S100-3
LED GU10 inbouwspot Armatuur, 110mm x H35mm, Zaagmaat 100 mm, IP20, Vierkant, Mat Zwart
- Bedrijven beoordelen ons met 4,8/5
- Veilig winkelen
- Gratis lichtadvies van onze lichtexperts
- Tot 7 jaar fabrieksgarantie
Productomschrijving
LED GU10 inbouwspot Armatuur, 110mm x H35mm, Zaagmaat 100 mm, IP20, Vierkant, Mat Zwart
Specificaties
| Lengte | 110 mm |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Alle specificaties
Afmetingen
| Lengte | 110 mm |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Bescherming & Veiligheid
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Keurmerk | CE, RoHS |
Product Informatie
| Vorm | Vierkant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Behuizing kleur | Mat Zwart |
Overig
| Gewicht | 190 |
|---|
Productinformatie
| Artikelnummer | 408-S100-3 |
|---|---|
| EAN | 8720618183194 |
| Gewicht | 190 gram |
| Merk | Lumention |
| Categorie | LED Spots |
Gerelateerde producten
Bekijk meer
LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Geborsteld Aluminium
Art.nr: A702
Lumention

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Mat Zwart
Art.nr: A703
Lumention

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Wit
Art.nr: A701
Lumention

LED GU10 Inbouwspot Armatuur, Rond, Kantelbaar, IP20, Wit
Art.nr: A951
Lumention




